Black Friday Rossmann 2018: Promocje na Black Friday – czy będzie promocja na perfumy w Rossmanie?

rossmann black friday 2018

Perfumy to wciąż jedne z najlepszych i najchętniej kupowanych, ale i najbardziej ryzykownych prezentów. Co jeśli kupiona przez nas woda toaletowa czy woda perfumowana nie spodoba się obdarowanej osobie i zamiast na jej szyi i nadgarstkach, wyląduje jako odświeżacz w toalecie? Radzimy, jak temu zapobiec i podarować zapach, po który obdarowana nimi osoba będzie sięgać często i z wielką przyjemnością. Czy kupimy perfumy Rossmann w promocji 1+1 na Black Friday 2018?

Black Friday w Rossmannie, a kiedy Cyber Monday?

Black Friday przypada na 30 listopada 2018, natomiast Cyber Monday 3.12.2018 – sprawdź wtedy promocję w drogeriach Rossmann na perfumy na prezent.

Najłatwiej jest oczywiście kupić perfumy Rossmann 1+1 Black Friday 2018, których dana osoba już używa – drugi flakonik przecież zawsze się przyda. Ale jeśli nie chcemy dublować zapachów i pragniemy zaskoczyć obdarowanego czymś nowym, dowiedzmy się, jaki typ perfum preferuje dana osoba. Czy woli zapachy lżejsze, rześkie, z nutami cytrusowymi, czy może wręcz przeciwnie – perfumy piżmowe, zawiesiste, otulające swego „nosiciela” chmurą ciężkiego aromatu? Możemy zapytać o to wprost lub podejrzeć, jakich perfum i wód używa osoba, której chcemy sprawić prezent. Znając nazwę perfum, możemy z łatwością sprawdzić w internecie, do jakiej grupy zapachowej one należą i wybrać coś podobnego. Najlepiej trzymać się jednego typu rodziny zapachowej – wątpliwe jest, by osoba, która miłuje się w zapachach kadzidlanych czy drzewnych, nagle pokochała słodkie i delikatne zapachy kwiatowe.

Należy również uważać na wszelkiego rodzaju „hity miesiąca” i „najpopularniejsze zapachy” w perfumeriach Rossmann. To, że coś jest popularne i dobrze się sprzedaje, nie znaczy, że spodoba się obdarowanemu, dlatego najlepiej trzymać się opisanego wyżej sposobu wyboru perfum. Stosując się do tej zasady, z pewnością kupimy zapach, który zostanie ciepło i z radością przyjęty przez obdarowanego i zagości na jego ciele na długie miesiące.

Black Friday Rossmann 2018 online i stacjonarnie?

O tym czy Rossmann zorganizuje promocję 1+1 na perfumy na Black Friday albo Święta dowiemy się pewnie niebawem, tymczasem pozostaje nam nic innego jak wyczekiwać promocji.